Wszystkie zdjęcia, filmy i teksty objęte są prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub po części bez mojej zgody jest zabronione, co stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170. __________________________ __________________________ Księga gości - PRZEGLĄDANIE __________________________ Księga gości - DOPISYWANIE __________________________ ' __________________________
wtorek, 02 stycznia 2007
Italia


Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wyprawy w: Galeria zdjęć

Italia 1999r.

We Włoszech spędziłam tydzień na obozie młodzieżowym.
Zwiedziliśmy wiele niezwykłych miejsc. Południe Włoch, to bardzo urokliwe miejsce, o czym zapewne nikomu nie trzeba mówić:).

Naszym zakwaterowaniem była rezydencja "Elisena" znajdująca się w górach, koło Vieste w prowincji Foggia, na półwyspie Gargano.
Warto było tam pojechać, mimo, że nie lubię grupowych wyjazdów.

Od tamtej pory marzę o powrocie w tą piękną krainę. Marzę o powrocie do Włoch, poszerzaniu znajomości tego pięknego kraju, i jego melodyjnego języka.
Mam nadzieję, że mi sie to uda. Jest tyle pięknych zakątków do obejrzenia, tyle wspaniałych miejsc do poznania, tyle wspaniałych smaków do spróbowania...

A Toskania i Umbria - to moje największe pragnienia...

Arivederci mia Italia

Małe podsumowanie


Odwiedzone miejsca:
Puglia (
Gargano):
- Vieste
- Monte Sant' Angelo
- San Giovanni Rotondo
- Groty morskie
Wyspy:
- San Nicola
- San Domino
Marche:
- Marotta
Wenecja Euganejska:
- Venezia (Wenecja)

Środki transportu:
- autokar
- motorówka
- statek


Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wyprawy w: Galeria zdjęć